Kde nás najdete

Ortodontická ordinace v Blovicích má sídlo v ulici Americká č. 55 (vedle kostela)

Ve směru od Přeštic pojedete po ulici Zámostí, silnice II. třídy č. 183, míjíte autobusovou zastávku Přeštice U židovského kostela, Přeštice Střížov, na rozcestí Dolní Lukavice  pokračujete po silnici II. třídy č. 178 směr Řenče. Projíždíte kolem Obecního úřadu a budovy České pošty, po levé straně stojí kostel, Konzumní družstvo COOP, projedete obcí Únětice na rozcestí Seč, kde odbočíte vpravo, jste na silnici E 49, na výjezdu odbočíte vpravo a jste znovu na silnici č. 178, jedete pod mostem a pokračujete po silnici Setecká, podjedete viadukt, po pravé straně čerpací stanice Benzina, za ní odbočíte doprava a jste na ulici Americká, po levé straně je kostel a za ním v první budově po levé straně je sídlo ordinace. V prostoru mezi budovou s ordinací a kostelem je parkoviště, kde můžete pohodlně zaparkovat.

Ze směru od Žákavy a Zdemyslic pojedete kolem železniční tratě, míjíte autobusovou zastávku Blovice Kamensko, po levé straně hřbitov, projíždíte kolem  autobusové zastávky Blovice U hřbitova a jste na ulici Kamenického, po pravé straně budova Střední školy, přejedete rovně křižovatku a jste na ulici Americká, po vaší levé straně stojí kostel a vedle budova s ordinací a vy jste v cíli.

Ze směru od Struhařů pojedete po silnici III. třídy směr Bohušov, přejedete přes potok Cecina, projedete obcí Bohušov, pokračujete po mostě přes řeku Úslava, přes Chocenický potok, po pravé straně Muzeum jižního Plzeňska a zámek Hradiště, jste na silnici II. třídy Hradišťská, po pravé straně míjíte budovu Městského úřadu, Úřad práce a Finanční úřad, jedete stále rovně, projedete Masarykovo náměstím a pokračujete po ulici Americká. Na křižovatce ve tvaru Y odbočte vpravo a jste v ulici Americká, po pravé straně před kostelem je budova s ordinací.

Od Chocenic a Kotousova pojedete po silnici I. třídy č. 20, za Kotousovem odbočíte vpravo na silnici II. třídy č. 117, míjíte autobusovou zastávku Blovice Komorno, přejedete Komorenský potok a jste na ulici Pod Tratí, pokračujete podél železniční tratě a u Raušarových sadů odbočíte vpravo, přejedete přes železniční přejezd a jste na ulici Husova, míjíte autobusovou zastávku Blovice Obchodní dům, za ní odbočte vlevo, projedete kolem budovy České spořitelny, která je po levé straně vozovky, to už jste na ulici Americká, na křižovatce ve tvaru Y odbočíte vlevo, na konci ulice po pravé straně před kostelem zaparkujte a jste u ordinace ortodoncie.

Přeji příjemnou cestu a těším se na vaši návštěvu!